silikonové formy na pečení

Silikonové formy na pečení či mražení

Silikonové formy

Firma Silikomart se zabývá všemožnými formami na pečení nebo na chlazení a mražení. Silikomart forma na nanuky je brilantně vymyšlená a hodně jednoduchá. Její použití je opravdu hračka pro každého. Proto si můžeme dovolit udělat skvělé nanuky i u nás doma.

Můžeme použít cokoli chceme, a hlavně víme z čeho jsou vytvořené. Už pro nanuky nemusíme do obchodu. Možná jenom v případě, že se nepovedou. Silikomart forma na nanuky to ale spíše neumožňuje. Není na ní nic složitého, a tak je opravdovým hitem na tvorbu domácích nanuků.

Silikomart nemá ale jenom formu na nanuky.

Silikomart formy jsou vyrobené z ohebného silikonu. Proto jsou velice skladné a vždy připravené k použití. Hlavně se do nich cukrovinky a pečivo nepřipéká. Pokud se náhodou něco spálí tak díky kluzkému silikonovému povrchu se jednoduše dá odstranit vše za použití houbičky. Není nutné na ně používat nějaká maziva nebo oleje. Stačí péct přímo ve formě. Díky tomu se do jídla nedostane zbytečná chuť oleje a jiných věcí, které v našich výtvorech prostě nechceme.

Silikomart makronky jsou formy na výrobu oblíbených makronek. Jsou také silikonové, takže jednoduché na údržbu a uskladnění. Makronky jsou z nich lahodné. Jedná se ale o pomocníka. To nejdůležitější musíme udělat my. Těsto, krémy atd. musíme všechno odedřít sami. Forma nám pouze pomůže udržet tvar výsledného produktu při pečení nebo chlazení. Silikomart forma na nanuky není vyrobená ze silikonu. Je vyrobená ze zdravotně nezávadného plastu a je důmyslně vymyšlená. Má perfektní systém na umístění dřívek, díky kterému se dřívka při chlazení nanuků nijak nevyvracejí a tím pádem nedochází k protržení vnější vrstvu nanuku. Proto zůstanou vždy přesně uprostřed, ať už děláme jakýkoli nanuk. Všechny formy od značky Silikomart prošli důkladným a dlouholetým testováním jak v laboratořích, tak následně na jejich zákaznících. Jejich odolnost je vskutku působivá a jejich životnost je velmi vysoká. Cenově nejsou nika předražené a hlavně dokonale slouží svému účelu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *