myčky pro všechno nádobí

Silanos. Myčky pro všechno nádobí

Gastro

Společnost Silanos je opravdovou špičkou ve výrobě a distribuce myček na nádobí pro profesionální kuchyně. Díky jejich dlouhodobému působení na světovém trhu se jim podařilo se vyšvihnout mezi top výrobce kuchyňského vybavení.

Jejich produkty jsou oblíbené v závodních jídelnách, restauračních i hotelových kuchyních. Nerezová Silanos myčka je to, co vám opravdu zkrátí dobu na umývání vysokého počtu kusů nádobí a také šetří energii a peníze vyhozené za personál, který to již nemusí dělat ručně. Její životnost je opravdu velmi dlouhá, a hlavně má velmi vysoký objem. Je tedy možné umýt všechno nádobí na place a mít jej vždy čisté a připravené pro nově příchozí zákazníky.

Silanos myčka je opravdu úžasný kus vybavení.

Jejím materiálem je velmi odolný nerez. Na první pohled se tedy neustále leskne tak, jako by při každém mytí myla i sama sebe zvenku. Jak již bylo řečeno jedná se o vybavení pro profesionální provozy. Asi bychom si je jenom tak nepořídili domů. To bychom museli mýt minimálně 10–12člennou rodinu, aby se nám to aspoň trochu vyplatilo. Neznám domácnost, která by doma měla tolik nádobí, aby tak veliké myčky naplnila. V profesionálních provozech to ale dává smysl.

Silanos vyrábí myčky různých druhů. Máme zde myčky na sklo, průchozí myčky nebo obyčejné dveřové, které se od těch, co máme doma liší hlavně velikostí. Kvalita značky je také velmi vysoká. Za léta působení na trhu se jim podařilo vše dokonale odladit a vyslechnout připomínky zákazníků a poučit se ze svých chyb. Proto máte jistotu, že vás jejich spotřebiče opravdu nezklamou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *